Podzim v Českém Švýcarsku Kostel v bystřickém Vítochově Baťův kanál na Slovácku Stezka korunami stromů u Lipna Svítání nad Jeseníky

O CzechTourism

Příspěvková organizace Česká centrála cestovního ruchu (ČCCR) byla zřízena v roce 1993 za účelem propagace České republiky jako atraktivní turistické destinace na zahraničním a od roku 2003 také na domácím trhu. Významnými partnery agentury při této propagaci jsou domácí turistické regiony, města a obce i podnikatelské subjekty. Organizace spadá pod Ministerstvo pro místní rozvoj ČR. Od 1. srpna 2003 její oficiální název zní Česká centrála cestovního ruchu – CzechTourism.

Agentura CzechTourism se v rámci podpory příjezdového a domácího cestovního ruchu zaměřuje zejména na propagaci konkrétních oblastí cestovního ruchu, kterými jsou kulturní dědictví, zážitková a aktivní dovolená, lázeňství kongresový a incentivní cestovní ruch. Kromě těchto zmíněných segmentů CzechTourism dlouhodobě propaguje regionální akce. Agentura CzechTourism propaguje Českou republiku prostřednictvím zahraničních zastoupení.

Více informací zde.


motto „discover europe‘s hidden treasures“